Реєстрація

Файбер для екранів HOME Р4

Модель: 176-08068
Виробник: Green Fiber
118
Колір

Електронні пристрої з високотехнологічними екранами і моніторами вимагають особливого делікатного догляду. Файбер для екранів – те, що треба. Він ефективно видаляє плями, відбитки пальців, пил і бруд, не пошкоджуючи поверхню. Махровий бік акуратно прибирає забруднення, гладкий бік ніжно полірує.  Використовувати в сухому або в злегка вологому вигляді, якщо це допускається інструкцією із застосування від виробника.

Файбер для екранів призначений для очищення без хімії екранів комп'ютерів, ноутбуків та планшетів. Файбер має два боки: фактурний махровий бік прибирає забруднення, гладкий бік знімає залишкову статичну електрику і дбайливо полірує.  Спеціальна структура мікроволокна виключає розводи і подряпини.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 6
Полірування — 9
Очищення — 8

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Використовувати в сухому або в злегка вологому вигляді, якщо це допускається інструкцією із застосування від виробника. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

85% поліестер, 15% поліамід

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів