Реєстрація

Рукавичка універсальна HOME A2

Модель: 164-08048
Виробник: Green Fiber
337
Колір

Прибирання за декілька хвилин? Легко!  Універсальна рукавичка з довгим ворсом відмінно впорається з пилом на різних поверхнях вашої оселі. Одягніть рукавичку на руку, проведіть нею по бажаній ділянці і насолоджуйтеся ідеальною чистотою. Не залишає ворсинок і не дряпає поверхню. Підходить для вологого та сухого прибирання.

Ідеальна чистота вашої оселі без зусиль і використання побутової хімії. Універсальна рукавичка за рахунок довгого ворсу незамінна для прибирання різних поверхонь від пилу та забруднень. М'яка махрова поверхня делікатно виконає загальне прибирання меблів, апаратури і побутової техніки, не залишаючи подряпин, розводів і ворсинок. Завдяки еластичній манжеті рукавичка не зісковзує з руки і зручно охоплює долоню.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність - 9
Полірування - 6
Очищення - 5

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Використовувати у вологому і сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

80% поліестер, 20% поліамід

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів