Реєстрація

Файбер для скла HOME P1

Модель: 156-08007
Виробник: Green Fiber
230
Колір

З файбером так легко ламати стереотипи про довге миття скла. Досягти чистоти, блиску і сяйва можна одним рухом! Файбер дозволяє якісно вимити вікна, дзеркала та глянцеві поверхні без ворсинок і розводів. Підходить для дбайливого полірування меблів і хромованої сантехніки в кухні та ванній. Не вимагає протирання насухо і використання побутової хімії. Файбер для скла - новий погляд на звичну чистоту оселі!

Файбер підходить для догляду за скляними, дзеркальними та глянцевими поверхнями.  Не залишає ворсинок, розводів і вологи на поверхні. Одним легким рухом видаляє відбитки пальців і делікатно полірує будь-які поверхні, у тому числі хромовані деталі сантехніки.  Завдяки гладкій структурі мікроволокна в сухому вигляді забезпечує дбайливий догляд за екранами, моніторами і побутовою технікою, без подряпин і пошкоджень. Не вимагає протирання насухо і перетворює прибирання в приємний та швидкий процес створення затишку.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 6
Полірування — 9
Очищення — 5

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME:

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Використовувати у вологому і сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

80% поліестер, 20% поліамід

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів