Реєстрація

Рукавичка Твіст HOME S9

Модель: 166-8052
Виробник: Green Fiber
463
Колір

Зібрати пил, вовна та інші забруднення з м'яких меблів та інших поверхонь найпростіше за допомогою рукавички Твіст. Зручна м'яка рукавичка за рахунок подовженого голчастого ворсу проникає у важкодоступні поглиблення і видаляє складні забруднення.  Не залишає розводів і ворсинок, надійно поглинаючи та утримуючи бруд всередині. Підходить для вологого та сухого прибирання.

Не буває складних забруднень, коли є рукавичка Twist. Підходить як для сухого, так і для вологого прибирання. Поглинає і утримує вологу, бруд і пил у великих обсягах, проникає у важкодоступні поглиблення і щілини.

За рахунок подовженого голчастого ворсу проникає у важкодоступні поглиблення і видаляє складні забруднення. Відмінно чистить хутро, м'які меблі, збирає пил, бруд, волосся і вовна.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 6
Полірування — 1
Очищення — 8

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Використовувати у вологому і сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

80% поліестер, 20% поліамід, наповнювач: 100% поліестер

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів