Реєстрація

Файбер ребристий HOME S3

Модель: 159-08025
Виробник: Green Fiber
257
Колір

Не ставте питання руба у справі прибирання квартири. Краще скористайтеся ребристим файбером, який легко впорається навіть з найсильнішими забрудненнями. Унікальна фактура файберу, яка складається з опуклих ребер, делікатно видаляє бруд, пил і липкий жир, не залишаючи подряпин на поверхні. Підходить для металевих і хромованих поверхонь, а також для дбайливого очищення варильних панелей і меблів. Файбер ребристий - новий погляд на звичну чистоту оселі!

Чисто там, де прибирають. А ще в оселі, де є ребристий файбер, який легко впорається зі складними забрудненнями на кухні, у ванній і в кімнатах. Файбер за рахунок рельєфної фактури м'яко очищає будь-які поверхні, включно з металевими та хромованими. Добре вбирає вологу. Підходить для вологого та сухого прибирання.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 3
Полірування — 2
Очищення — 7

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

80% поліестер, 20% поліамід.

Використовувати у вологому і сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів