Реєстрація

Файбер поліруючий HOME P2

Модель: 168-08054
Виробник: Green Fiber
173
Колір

Коли загальне прибирання завершено, завжди залишається фінальний етап - надання блиску та сяйва. Довірте це відповідальне завдання поліруючому файберу, якому під силу очистити і відполірувати глянцеві, хромовані і металеві поверхні. Ідеальний для догляду за делікатними поверхнями, які не можна зволожувати. Підходить для сухого прибирання.

Останній штрих будь-якого прибирання – полірування. Раніше це досягалося впливом побутової хімії, тепер можливо за допомогою безпечного екологічного файберу. Поліруючий файбер впорюється з нескладними забрудненнями і надає сяйво і блиск скляним, глянцевим, хромованим і металевим поверхням. Не залишає розводів, ворсинок і подряпин.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 2
Полірування— 9
Очищення— 3

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Застосування: Використовувати в сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

85% поліестер, 15% поліамід

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів