Реєстрація

Чайний напій для м'якого очищення організму TeaVitall Express Fresh 1, 40 фільтр-пакетів

Модель: 367-01551
Виробник: TeaVitall
180

Чайні напої колекції TeaVitall Express створені за авторськими рецептами з компонентів, що мають особливу оздоровчу цінність. Колекція відкриває нові можливості чаювання, об'єднуючи найвищу якість цілющих рослин з простотою та зручністю використання пакетованих напоїв. Збалансовані формули розроблені з урахуванням взаємного впливу компонентів. А гармонійний смак і аромат дозволяють отримати від чаювання не тільки користь, але і задоволення.

Чайний напій Fresh сприяє м'якому і комфортному очищенню організму. В приємному букеті напою найбільш яскраво проявляються свіжі трав'яні ноти, при охолодженні доповнюються смаком солодки.

Спосіб приготування: залийте 1–2 чайних фільтр-пакета гарячою водою температурою близько 90° С і дайте настоятися 7–9 хвилин.

Залейте 1–2 чайных фильтр-пакета TeaVitall Fresh 200 мл кипячёной воды температурой 90 °C, дайте настояться 7–9 минут. Можно употреблять как в горячем, так и в холодном виде.

Не принимать при индивидуальной непереносимости компонентов.

Перед применением проконсультироваться с врачом.

Крушина (кора), сенна (лист), володушка золотиста (трава), репешок волосистий (трава), солодка гола (корінь), золотарник звичайний (трава), китайський зелений чай.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів