Реєстрація

Спонж Спліттер HOME S6

Модель: 161-8039
Виробник: Green Fiber
231
Колір

Іноді для чистоти потрібно трохи більше, ніж просте прибирання. Коли плями та жир псують вам настрій, за справу береться спонж сплітер, який діє відразу в двох напрямках. Двобічний спонж скрабуючим боком легко видаляє складні забруднення, а м'яким – вбирає бруд, пил і зайву вологу. Він легко впорається з жиром, вапняним нальотом, залишками їжі і до блиску очистить будь-які поверхні, не пошкоджуючи їх. Підходить для вологого прибирання. Спонж Сплітер - новий погляд на звичну чистоту будинку!

Спонж Сплітер чудово вбирає вологу та утримує її всередині разом із забрудненнями.  Він незамінний для догляду за варильними панелями, духовими шафами, керамічними фартухами, витяжками, мікрохвильовими печами.  Жорсткий бік можна використовувати для усунення бруду, що в'ївся, а м'який – для дбайливого полірування поверхонь. Скрабуючий бік не рекомендується застосовувати на делікатних поверхнях.

М'який велюровий бік являє собою ультратонке розсічене мікроволокно, а жорсткий створений шляхом нанесення на м'яку основу текстури, що скрабує - волокна Splitter. Це робить спонж справжнім "експертом" з видалення складних забруднень.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 5
Полірування — 3
Очищення — 9

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Склад: 75% поліестер, 25% поліамід, наповнювач: 100% поліуретан

Використовувати у вологому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів