Реєстрація

Розчинний напій для контролю ваги Healthberry Slim, 14 саше

Модель: 416-01405
Виробник: Healthberry
220

Правильний і ефективний процес схуднення повинен починатися з малого, та дуже важливого: балансування харчування, правильної кількості води, вправ тощо І для того, щоб прискорити цей процес, необхідний ефективний засіб, який допоможе організму запустити жироспалювання.

Розчинний напій SLIM вдало поєднує у своєму складі натуральні екстракти та комплекс «Трімарін», які допомагають організму не тільки швидко позбавлятися від зайвого, але і контролювати харчову поведінку у ситуаціях, обумовлених хронічним стресом. SLIM ефективно сприяє зниженню ваги та загального оздоровлення організму.

Унікальний комплекс «Трімарін» у складі напою служить джерелом легкозасвоюваних вітамінів, мінералів і незамінних амінокислот. «Трімарін» забезпечує клітини всіма необхідними елементами, допомагає посилювати імунний захист. Завдяки повноцінному синтезу комплексу з натуральними екстрактами у напої, системи організму працюють без збоїв, що сприяє продовженню життя та забезпечує здорове довголіття.

Вміст пакету висипати у 150–200 мл теплої чи холодної води, перемішати до повного розчинення, настояти 2–3 хвилини та ще раз ретельно перемішати.

Екстракти горобини червоної, імбиру, звіробою, обліпихи, висівок, алое, берези (лист); комплекс «Трімарін»: ДНК низькомолекулярна молочка лососевих риб, олігосахарид хітозану, альгінати й амінокислоти бурих водоростей; фруктоза; підсолоджувач натуральний стевіозид; винна кислота; аскорбінова кислота; бурштинова кислота; пектин цитрусовий; волокна харчові натуральні; барвники натуральні: бета-каротин, буряковий барвник, антоціан оболонок червоного винограду.

Корінь імбиру унікальний за своїм складом і містить фенолоподібну речовину гингерол, яка сприяє активному розщепленню жирів, нормалізує процес травлення, покращує обмінні процеси.

Ягоди горобини — справжні природні полівітаміни, які надають живлення тканин і органів, що нейтралізують почуття голоду, знижують засвоєння жирів.

Харчова цінність у 100 г розчинного напою:

  • білки — 0,14 г,
  • вуглеводи — 74,94 г.

Енергетична цінність:

  • у 100 г розчинного напою — 297,8 ккал,
  • в 1 пакетику (6 г) розчинного напою — 17,83 ккал.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів