Реєстрація

Рушник автомобільний AQUAmagic Luxe

Модель: 315-02125
Виробник: Aquamagic
809

Рушник виконано зі тканини на основі нитки Twist. Великий рушник придатний для прибирання великих поверхонь: капота, багажника та скла автомобіля. Видаляє зайву вологу після миття, не залишає на автомобільній емалі подряпини та пошкодження.

Зовнішній вигляд автомобіля й ідеальний порядок у салоні – важливий елемент іміджу людини. Відсутність бруду на ручках, дверцятах і у салоні — гарантія чистоти вашого одягу. А своєчасне очищення машини від зимового бруду з реагентами — це довге життя автомобільної емалі.

Тепер домогтися цього ви зможете без допомоги автохімії й регулярного відвідування автомийки. Великий і зручний рушник AQUAmagic Luxe зробить миття автомобіля простим і легким. Завдяки здатності мікроволокна вбирати значні обсяги вологи, воно швидко впорається з прибиранням таких великих поверхонь, як капот, багажник і навіть шибки автомобіля.

Разом із  рідиною мікроволокно поглинає у себе бруд, залишки очищувальних засобів і реагентів, тим самим захищаючи автомобільну емаль від пошкоджень. Рушник до блиску очистить будь-які деталі автомобіля та не залишить на них подряпин, розводів або ворсинок. Ваша машина виглядатиме бездоганно.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів