Реєстрація

Натуральне тверде мило ручної роботи з ароматом ягідного йогурту SHARME SOAP

Модель: 219-02771
Виробник: Sharme Soap
122

Потіште свою шкіру ніжним десертом з незабутнім ароматом ягідного йогурту. Мило ручної роботи Sharme Soap здатне пробудити приємні спогади та подарувати щиру радість від використання. Склад мила збагачений активними компонентами цінних рослинних жирів і омилених олій ши, кокосу, кукурудзи й оливи, які роблять шкіру ніжною та бархатистою. Для додаткового харчування ми додали в рецептуру вершки. Натуральний екологічний склад без парабенів, фосфатів і сульфатів ніжно та делікатно очищає навіть найчутливішу шкіру, зберігаючи природний ліпідний бар'єр шкіри. Завдяки утворенню рясної піни мило має економічну витрату.

Серія натурального мила ручної роботи Sharme Soap створена за холодною технологією «з нуля», яка означає виробництво продукту не з готової мильної основи, а з натуральних рослинних олій, без застосування синтетичних компонентів і штучних ПАРів. При холодному способі мило зріє не менше 21 дня, в той час як при гарячому – протягом 6 годин. Використання мила, виготовленого за таким рецептом, не викликає сухості, стягнутості та роздратування шкіри.

Товар, що вимагає спеціального температурного режиму.

Омилені олії ши (каріте), кокосу, оливи, кукурудзи, вершки, молочна кислота, ароматика, барвник косметичний пігмент, мак.

Нанести невелику кількість мила на вологу шкіру, вспінити, потім змити водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Рекомендації щодо зберігання і використання:

Зберігати в сухих, добре провітрюваних приміщеннях при температурі не нижче -5 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%, при відсутності безпосереднього впливу сонячного світла.

*Мило виготовлено вручну, тому форма, колір і розмір виробу можуть несуттєво відрізнятися.

Протипоказання: не використовувати при індивідуальної непереносимості компонентів.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів