Реєстрація

Натуральне тверде мило ручної роботи з ароматом манго SHARME SOAP

Модель: 220-02769
Виробник: Sharme Soap
122

Душисте мило ручної роботи з яскравим ароматом екзотичного манго створить у ванній атмосферу тропічного раю. Велика хмара піни дбайливо очищає шкіру, залишаючи відчуття зволоженості та свіжості. Склад мила збагачений активними компонентами цінних рослинних жирів і омилених олій манго, ши, кокосу й оливи, які роблять шкіру ніжною та бархатистою. Натуральний екологічний склад без парабенів, фосфатів і сульфатів ніжно та делікатно очищає навіть найчутливішу шкіру, зберігаючи природний ліпідний бар'єр шкіри. Завдяки утворенню рясної піни мило має економічну витрату.

Серія натурального мила ручної роботи Sharme Soap створена за холодною технологією «з нуля», яка означає виробництво продукту не з готової мильної основи, а з натуральних рослинних олій, без застосування синтетичних компонентів і штучних ПАРів. При холодному способі мило зріє не менше 21 дня, в той час як при гарячому – протягом 6 годин. Використання мила, виготовленого за таким рецептом, не викликає сухості, стягнутості та роздратування шкіри.

Товар, що вимагає спеціального температурного режиму.

Нанести невелику кількість мила на вологу шкіру, вспінити, потім змити водою.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Рекомендації щодо зберігання і використання:

Зберігати в сухих, добре провітрюваних приміщеннях при температурі не нижче -5 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%, при відсутності безпосереднього впливу сонячного світла.

*Мило виготовлено вручну, тому форма, колір і розмір виробу можуть несуттєво відрізнятися.

Протипоказання: не використовувати при індивідуальної непереносимості компонентів.

Омилені олії кокосу, манго, ши (каріте), рицини, оливи, кукурудзи, лимонна кислота, ароматика, барвник харчовий.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів