Реєстрація

Натуральна ефірна олія Sharme Essential «Лемонграс»

Модель: 199-02824
Виробник: Sharme-Essential
146

Лемонграс походить з Індії. У традиційній індійській медицині ця рослина цінувалася як сильний засіб проти застуди, головного болю та нервового напруження. Олія лемонграсу стала відомою за межами Азії у кінці XIX сторіччя, коли морським шляхом вона потрапила спочатку до Константинополя, а потім поширилася Європою, яка оцінила її неперевершені косметичні властивості. Отримують олію методом водопарової дистиляції.

З цією метою лемонграс зараз культивують практично в усьому світі. Його ефірна олія освіжає шкіру та наповнює її енергією. Вирівнює рельєф, сприяє очищенню та звуженню пор. Має антитоксичні та регенеруючі властивості, показана для проблемної, схильної до акне шкіри. Відмінний пом'якшувальний засіб: допомагає позбутися від мозолів і грубої шкіри на ногах. Ефективна у боротьбі з целюлітом. Відмінний дезодорант. 

Ефірні олії Sharme Essential активно застосовуються в ароматерапії та косметології та здатні впливати на настрій, підтримувати душевну рівновагу й оновлювати механізми саморегуляції всього організму.

100 % натуральна ефірна олія лемонграсу.

  • Ароматизація повітря: 5 крапель на 15 м2 — концентрує увагу, покращує пам'ять.
  • Збагачення косметичних засобів: до 5 крапель на 15 г засобу.
  • Аромамедальйон: 3 краплі — для зміцнення сил.
  • Ароматизація ванни: до 5 крапель на 0,5 склянки молока чи вершків, додати суміш у ванну. Підвищує витривалість і активність.
  • Масаж: до 2 крапель на 5 мл базової олії.

Тільки для зовнішнього застосування! Берегти від вогню!
Зберігати за температури не вище +15 °C у недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів