Реєстрація

Натуральна ефірна олія Sharme Essential «Герань»

Модель: 182-02802
Виробник: Sharme-Essential
266

До Європи герань була завезена з Америки у XVII столітті та швидко стала популярною. Її полюбили не тільки за красу, а й за цілющий аромат. Герань заслужила славу домашнього лікаря, який рятує від жару та застуди, що захищає у періоди епідемій. Ефірну олію герані отримують із листя методом парової чи водної дистиляції. Достатньо пари крапель — і цей духм'яний аромат залишиться з вами надовго.

Крім того, геранієва олія користується заслуженою славою потужного знеболювального, протизапального та протинабрякового засобу, а також допомагає за укусів комах. Залежно від способу застосування вона здатна впоратися зі стресом, підвищити імунітет і навіть посилити дію інших натуральних косметичних засобів.

Ефірні олії Sharme Essential активно застосовуються в ароматерапії та косметології та здатні впливати на настрій, підтримувати душевну рівновагу й оновлювати механізми саморегуляції всього організму.

100% натуральна ефірна олія герані.

  • Ароматизація повітря: 4–6 крапель на 15 м² — для заспокоєння та підняття настрою. Аромамедальйон: 1–2 краплі для усунення стресу.
  • Масаж: 2–3 краплі на 5 мл базової олії.
  • Інгаляція: 1–2 краплі на 1 л гарячої води. Тривалість процедури — 4–5 хвилин.
  • Збагачення косметичних засобів: до 5 крапель на 15 г засобу.

Тільки для зовнішнього застосування!
Берегти від вогню! Зберігати за температури не вище +15 °C у недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів