Реєстрація

Натуральна ефірна олія Sharme Essential «Бензоїн»

Модель: 196-02821
Виробник: Sharme-Essential
192

На Русі бензойна смола (смола стіраксового дерева) була відома з давнини під ім'ям росного ладану. Постачали її з тропічних країн, де вона багато сотень років використовувалася як цілюще зілля при захворюваннях шкіри, астмі, застуді, шлунково-кишкових розладах. Значна частина смоли застосовувалася і як косметичний засіб. Крім того, люди вірили, що бензоїн відлякує злих духів. Олію бензоїну отримують зі смоли методом нагрівання та подальшої перегонки. Її широко використовують парфумери та косметологи в усьому світі.

Бензоїнова олія загоює шкіру, захищає її від холоду та вітру, стимулює кровообіг, усуває лущення та запалення, знімає роздратування та свербіння, допомагає при обмороженнях, прекрасна у догляді за потрісканою й огрубілою шкірою. Розгладжує дрібні зморшки, сприяє розсмоктуванню рубців і шрамів.

Ефірні олії Sharme Essential активно застосовуються в ароматерапії та косметології та здатні впливати на настрій, підтримувати душевну рівновагу й оновлювати механізми саморегуляції всього організму.

  • Ароматизація повітря: 4–6 крапель на 15 м2 — благотворно впливає на нервову систему.
  • Збагачення косметичних засобів: до 5 крапель на 15 г засобу.
  • Аромамедальйон: 3 краплі — для зняття нервової напруги.
  • Ароматизація ванни: до 8 крапель на 0,5 склянки молока чи вершків, додати суміш у ванну.
  • Масаж: 2–3 краплі на 5 мл базової олії.

Тільки для зовнішнього застосування! Берегти від вогню! Зберігати за температури не вище +15 °C у недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів.

100% натуральна ефірна олія бензоїну.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів