Реєстрація

Насадка з мікроволокна для швабри з розпилювачем Green Fiber AERO, зелена

Модель: 453-06106
Виробник: Green Fiber
337

Насадка спеціально розроблена для швабри з розпилювачем Green Fiber AERO. Виготовлена ​​з мікроволокна — бруд, пил, дрібне сміття, шерсть і волосся не розмазуватимуться по поверхні, а закріпляться в особливій структурі волокон.

Насадка призначена для швидкого видалення пилу та сухого бруду за щоденного прибирання. Вона виготовлена ​​спеціально для швабри з розпилювачем Green Fiber АЕRО. Її поверхня виконана з зносостійкого мікроволокна, яке має дуже маленькі поперечні перетини та може проникати у найдрібніші заглиблення, видаляючи з них бруд без використання побутової хімії.

Насадка придатна для всіх видів покриттів: паркету, ламінату, плитки та лінолеуму. Добре вбирає вологу та не залишає розводів під час прибирання. Ультрам'яка поверхня насадки не дряпає делікатну поверхню.

По всій довжині вона надійно кріпиться на «липучку» до основи швабри, завдяки чому не злітає під час прибирання та полоскання.

Перед першим застосуванням випрати вручну.

Не використовувати в умовах високих температур (не протирати нагріті побутові прилади, не сушити на гарячих батареях, не застосовувати у саунах тощо).

Не прасувати.

Використовувати суворо за призначенням згідно з інформацією, вказаною на упаковці.

100 % поліестер

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів