Реєстрація

Набір розчинних напоїв Healthberry MIX

Модель: 418-01410
Виробник: Healthberry
659

У набір Healthberry Mix входять усі 6 напоїв лінійки для підтримки вашого здоров'я й імунітету.

Detox сприяє виведенню з організму токсичних і баластних речовин, налаштовує роботу природної системи детоксикації, нормалізує водно-сольовий баланс, що дозволяє швидко відновитися після отруєнь. Напій DETOX постачає організму комплекс біосорбентів, сприятливо впливає на функції кишковика та створює фон для формування здорової мікрофлори

Immunity надає стимулюючу дію імунній системі, Напій допомагає нормалізувати адаптаційні процеси, дозволяючи швидко відновитися після хвороб. Крім цього, він незамінний у періоди сезонного зниження імунітету

Tonus підвищує фізичну та розумову працездатність, відновлює сили та заряджає бадьорістю. Сприяє підтримці тонусу у періоди підвищених навантажень на організм. 

Dream сприяє зміцненню здоров'я нервової системи людини та захищає її від функціональних розладів. 

Slim сприятливо впливає на метаболізм, відновлюючи водно-сольовий баланс, нормалізуючі ліпідний обмін і стимулює виведення зайвих жирів і токсинів за допомогою лімфи. 

Drain допомагає зберегти здоров'я сечовивідної системи та сприяє її захисту від інфекцій. . 

Унікальний комплекс «Трімарін» у складі напоїв служить джерелом легкозасвоюваних вітамінів, мінералів і незамінних амінокислот. «Трімарін» забезпечує клітини усіма необхідними елементами, допомагає посилювати імунний захист, перешкоджаючи розвитку різних захворювань. Завдяки повноцінному синтезу комплексу з натуральними екстрактами у напої, системи організму працюють без збоїв, що сприяє продовженню життя та забезпечує здорове довголіття.

Не приймати при індивідуальній непереносимості. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

  • Healthberry Detox, 7 саше
  • Healthberry Immunity, 7 саше
  • Healthberry Tonus, 7 саше
  • Healthberry Dream, 7 саше
  • Healthberry Slim, 7 саше
  • Healthberry Drain, 7 саше

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів