Реєстрація

Набір для догляду за автомобілем AUTO SET UniAuto Set

Модель: 430-08076
Виробник: Green Fiber
842

Набір Universal призначений для догляду за автомобілем.

У наборі є все необхідне для повного догляду за вашим улюбленим автомобілем. За допомогою файберів без подряпин, розводів і ворсинок можна швидко освіжити кузов, панель приладів і салон. Для підтримки чистоти автомобіля можна не використовувати спеціальні засоби, достатньо файберів і пляшки води.

До набору входять:

  • AUTO А6, Unimitt. Рукавичка універсальна

Рукавичка за рахунок особливого крою дозволяє зробити швидке та якісне прибирання кузова автомобіля. Жорстким боком рукавичка видаляє дорожній бруд і сліди комах, м’яким – пил. Відмінно вбирає вологу, надає поверхням, що витираються, бездоганного вигляду. Придатна для вологого та сухого прибирання.

  • AUTO A7, Unifiber. Файбер універсальний

За рахунок подовженого ворсу інтенсивно вбирає вологу, пил і бруд. Не залишає ворсинок і розводів. Придатний для вологого та сухого прибирання.

  • AUTO S17, Cleaning fiber. Файбер для прибирання

Дозволяє провести якісне прибирання салону: зібрати пил і забруднення з приладових панелей, у вологому вигляді – очистити шкіряні поверхні. Бездоганно порається з протиранням скла та дзеркал. Придатний для вологого та сухого прибирання.

  • AUTO P5,  Polish fiber. Файбер поліруючий

Відмінно очищає та полірує глянсові, хромовані та металеві поверхні. Ідеальний для догляду за тонкими поверхнями, які не можна зволожувати. Придатний для сухого прибирання.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів