Реєстрація

Набір для видалення ультрасильних забруднень AQUAmagic Ultra Two, 3 предмети

Модель: 316-02119
Виробник: Aquamagic
1 038

Вироби AQUAmagic Ultra створені на основі багатошарової нитки «Інволвер», у якій найтонша нитка мікроволокна, розсічена на правильні призми, багаторазово обвиває серцевину зі спеціального жорсткого скрабуючого волокна.

Тканина «Інволвер» відрізняється підвищеною вологоємністю та відмінними чистячими властивостями. Подібно зубній щітці, ниточки проникають у найтонші щілини й очищають поверхні від найсильніших забруднень без особливих зусиль. Липкий жир на кухонній витяжці, нагар на плиті, розчерки від взуття на лінолеумі, вапняний наліт, пил на решітках, патина на виробах із металів, сліди від скотчу, тополиних бруньок, жувальної гумки, комах більше не будуть для вас проблемою. І все це ви відчистите без краплі небезпечної для здоров'я побутової хімії.

Плетиво «Інволвер» гарантує не лише ефективність, але й особливу міцність виробів. Навіть при інтенсивному використанні вони не втратять своїх властивостей протягом декількох років. І всі роки служби AQUAmagic Ultra радуватиме вас чистотою та комфортом.

У набір входять:

  • Спонж «Інволвер» потрійний, 26,5 х 15,5 см
  • Губка «Інволвер» Large, 16 х 8 см
  • Губка «Інволвер» Medium, 15 х 7 см

Увага! Не використовувати для глянцевих, лакованих поверхонь, а також поверхонь із нержавіючої сталі.

Використовувати для вологого прибирання. Перед застосуванням намочити та віджати.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів