Реєстрація

Компактний аромаролер Sharme Essential «Тонус»

Модель: 202-2840
Виробник: Sharme-Essential
173

У сучасному ритмі життя ми часто забуваємо про найголовніше – відпочинок. Його відсутність може привести до емоційного вигоряння та зниження фізичної активності, яка так важлива у наш час. І хоч новий день лише почався, ми вже можемо прокинутися «розбитими» та втомленими, мріючи про те, як швидше знову опинитися у затишному ліжку.

Аромароллер «Тонус» допоможе впоратися з емоційним і фізичним виснаженням і налаштує вас на більшу продуктивність і гарний настрій.

Завдяки аромасуміші ви легше прокидатиметеся, перебуваючи у прекрасному настрої та натхненними на звершення поставлених завдань протягом усього дня.

Умови зберігання:

Рекомендується зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, за відсутності безпосереднього впливу сонячного світла, зі щільно закритою кришкою. Берегти від вогню.

Для зовнішнього застосування. Нанесіть аромасуміш на долоні чи зап'ястки, зігрійте теплом рук, піднесіть руки до обличчя, зробіть 3–4 глибокі вдихи. Застосовуйте по мірі необхідності.

Не має протипоказань, окрім індивідуальну непереносимості компонентів. Перед використанням рекомендуємо провести тест на чутливість: нанесіть суміш на ліктьовий згин, за відсутності реакції у вигляді свербежу чи почервоніння використовуйте аромаролер згідно рекомендованому способу застосування.

Запобіжні заходи:

Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі негайно промити великою кількістю води.

Фракційна кокосова олія, ароматична композиція (ефірні олії апельсину, гвоздики, листа кориці, екстракт ванілі).

  • Фракційна олія кокосу — базова олія, яка є провідником ароматичної композиції ефірних олій.
  • Ефірна олія апельсина тонізує, бадьорить, підвищує настрій і працездатність, насичує енергією, зігріває.
  • Ефірна олія гвоздики — аромат потягу й успіху, покращує пам'ять, сприяє працездатності та продуктивності.
  • Ефірна олія листа кориці — неперевершений природний адаптоген. Корисний для натхнення, налаштовує на перемогу й успіх.
  • Екстракт ванілі здатний моментально створювати особливий настрій, прихиляючи до творчої діяльності.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів