Реєстрація

Файбер вельветовий HOME S5

Модель: 08036
Виробник: Green Fiber
325
Колір

Майстер-універсал у справі прибирання кухні! Багатофункціональний вельветовий файбер не тільки легко впорюється з різними видами забруднень, але він володіє і високими вбираючими властивостями. Промокнути вилиту рідину, насухо протерти поверхню або швидко висушити вимиті овочі – з цим відмінно впорається файбер. Не залишає зайвої вологи, розводів і ворсинок. Може використовуватися в якості зручного кухонного рушника. Файбер вельветовий - новий погляд на звичну чистоту оселі!

Довірте чистоту і сухість кухні вельветовому файберу. Багатофункціональний файбер легко очищає будь-які поверхні, добре вбирає вологу. Не залишає ворсинок і розводів. Підходить для вологого та сухого прибирання. За його допомогою ви легко і без слідів висушите посуд і прилади, приведете до ладу всі робочі поверхні, створивши атмосферу затишку і комфорту за лічені хвилини. Не вимагає використання побутової хімії, зберігає здоров'я вашої родини!

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 3
Полірування — 2
Очищення — 7

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

80% поліестер, 20% поліамід

Використовувати у вологому і сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів