Реєстрація

Файбер універсальний HOME A1

Модель: 157-08013
Виробник: Green Fiber
231
Колір

Незамінний помічник для чистоти вашої оселі знайдений! Універсальний файбер береться за будь-яку роботу, яку ви йому запропонуєте. За рахунок подовженого ворсу він інтенсивно вбирає вологу, пил і бруд, не залишаючи жодного натяку на ворсинки та розводи. Підходить для будь-яких поверхонь у квартирі, ідеальний для створення затишку у кухні та ванній кімнаті. Підходить для вологого та сухого прибирання. Файбер універсальний - новий погляд на звичну чистоту оселі!

Коли потрібно робити прибирання, але часу на це зовсім немає, на допомогу приходить універсальний файбер, який ефективно і безпечно впорається з будь-якими забрудненнями. Структура тканини, з якої виготовлений файбер, володіє унікальними вбираючими властивостями, що дозволяють прибирати велику кількість бруду, пилу і зайвої вологи. Підходить для прибирання і дбайливого полірування будь-яких поверхонь: металевих, дерев'яних або хромованих покриттів. Не залишає розводів, патьоків, ворсу і подряпин. Підходить як для сухого, так і для вологого прибирання.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність - 9
Полірування - 6
Очищення - 5

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

80% поліестер, 20% поліамід

Використовувати у вологому і сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів