Реєстрація

Файбер Твіст для підлоги HOME S13

Модель: 171-08057
Виробник: Green Fiber
369
Колір

Деколи для щастя потрібно зовсім небагато, наприклад, чиста підлога без розводів. Файбер Твіст для підлоги готовий допомогти вам у цій справі. Він володіє підвищеною вбираністю, отже, надійно збере всю зайву вологу і забруднення, залишивши чисту поверхню. Бруд, пил, дрібне сміття, вовна і волосся не будуть розмазуватися по поверхні, а закріпляться в особливій структурі мікроволокна. Таким чином, ваші руки залишаться в чистоті.  Файбер виконаний із зносостійкого мікроволокна, завдяки чому буде служити вам довгий час. Підходить для всіх видів покриттів: паркету, ламінату, плитки та лінолеуму. Файбер Твіст для підлоги - новий погляд на звичну чистоту оселі!

Підлоги – наймасштабніші поверхні в оселі. Легко впоратися з прибиранням на великій території допоможе файбер Твіст для підлоги, який максимально спростить вам життя. Особливі властивості мікроволокна дозволяють миттєво вбирати бруд та зайву вологу, не залишаючи патьоків, розводів і ворсинок. Підходить для всіх видів підлогових покриттів - ламінату, плитки, лінолеуму і навіть паркету. Ідеальний для щоденного вологого прибирання, відрізняється підвищеною зносостійкістю, отже, прослужить вам довгі роки.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 6
Полірування — 1
Очищення — 8

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

80% поліестер, 20% поліамід

Використовувати у вологому вигляді. Не прасувати, не сушити на батареї.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів