Реєстрація

Файбер Інволвер HOME S7

Модель: 162-08042
Виробник: Green Fiber
365
Колір

Різні поверхні в оселі вимагають особливого догляду. Файбер Інволвер готовий впоратися як з легкими, так і зі складними завданнями завдяки двом бокам: жорстким боком за рахунок надтонких щетинок можна легко очистити ультрасильні забруднення, а м'яким – увібрати бруд та вологу. Жорсткий бік не рекомендується застосовувати на делікатних поверхнях. Підходить для вологого прибирання. Файбер Інволвер - новий погляд на звичну чистоту оселі!

Мрієте про багатофункціонального помічника, якому можна довірити чистоту часто використовуваних поверхонь на кухні та в кімнатах? Файбер Інволвер виконає вашу мрію. Двобічний файбер жорстким боком ефективно видаляє з поверхонь складні забруднення, липкий жир та бруд, що в'ївся, а м'яким махровим делікатно відполірує блискучі фасади меблів і хромовані елементи. Не залишає розводів та ворсинок, надає сяйво і блиск. Зверніть увагу, що жорсткий бік файберу не підходить для делікатних поверхонь.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 5
Полірування — 5
Очищення — 9

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Використовувати у вологому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

80% поліестер, 20% поліамід

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів