Реєстрація

Файбер для кухні HOME А3

Модель: 165-08050
Виробник: Green Fiber
466
Колір

Кухня - це місце натхнення і безлічі експериментів. А щоб сліди експериментів не зіпсували захвату після приготування чудової їжі, рекомендуємо взяти в помічники багатофункціональний файбер для кухні. Він не тільки впорається з усіма забрудненнями і відмінно вбере вологу, але і додасть сяйво та блиск вашій посуді. Підходить для сухого прибирання. Не залишає розводів і ворсинок. Файбер для кухні - новий погляд на звичну чистоту оселі!

На кухні трапляється всяке. Але з цим точно впорається файбер! Він легко, делікатно і головне - ефективно подарує чистоту і сяйво різним поверхням кухні: фасадам шаф, витяжці, стільниці, посуді і приладам. М'яка структура волокон не залишає розводів, ворсинок і подряпин, так що ви легко додасте блиск улюбленому кришталю, не боячись за його зберігання. Ефективний як у сухому, так і у вологому вигляді. Витримує безліч прань, не деформується.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 7
Полірування — 2
Очищення — 5

Для виробництва Green Fiber використовується волокно унікального плетіння UpPoly, розроблене за японською технологією. Волокно, розщеплене на сотні мікрониток, у вологому вигляді створює капілярний ефект і, як потужний пилосос, втягує величезну кількість вологи та разом з нею забруднень. У сухому вигляді волокно, як магніт, притягує й утримує пил. Екологія чистоти і комфорту разом з Green Fiber!

Файбери серії Green Fiber HOME

  • Екологічні та безпечні, не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні, відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах.

Використовувати у вологому і сухому вигляді. Не вимагає застосування побутової хімії. Не прасувати, не сушити на батареї.

80 % Polyester, 20 % Polyamide

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів