Реєстрація

Чайний напій для покращення роботи нирок TeaVitall Spring 10

Модель: 386-01542
Виробник: TeaVitall
229

Чайні напої колекції TeaVitall створені за авторськими рецептами з компонентів, які відібрані вручну, щоб зберегти всі цінні і корисні властивості. Збалансовані формули інгредієнтів відкривають нові можливості для підтримки й активації природних процесів організму, а яскравий смак і неповторний аромат дозволять насолодитися кожною хвилиною чаювання.

Натуральні інгредієнти чайного напою Spring сприяє нормалізації водно-сольового обміну, зменшує відкладення солей та захищає систему виділення і допомагає роботі нирок . Букет напою має виражений трав'яний аромат, а під час остигання проявляється смак солодки.

Термін придатності 18 місяців з дати виготовлення.

Спосіб приготування: Залийте чай з розрахунку 1-2 ложки на чашку гарячої води температурою близько 90⁰ C і дайте настоятися 7-9 хвилин.

Протипоказання: не має протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості компонентів. Продукт не призначений для лікування чи запобігання будь-яких захворювань.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці без сторонніх запахів та відносній вологості повітря не більше 70%.

Склад: золотарник звичайний (лист), зелений чай (лист), горець пташиний (лист), чебрець (лист, квітки), солодка гола (корінь), безсмертник піщаний (квітки).

Натуральні інгредієнти чайного напою Spring сприяє нормалізації водно-сольового обміну, зменшує відкладення солей та захищає систему виділення і допомагає роботі нирок .

Золотарник звичайний здавна використовують як сечогінний засіб, також він сприяє розчиненню каменів у нирках і сечовому міхурі. Горець пташиний виводить надлишки рідини з організму, не порушуючи при цьому баланс мінеральних речовин.

Чебрець володіє дезінфікуючими і сечогінними властивостями.

Солодка має виражену імуностимулюючу та протизапальну дії при інфекціях сечостатевої системи.

Букет напою має виражений трав'яний аромат, а під час остигання проявляється смак солодки.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів