Реєстрація

Чайний напій для серцево-судинної системи TeaVitall Express Cardex, 30 фільтр-пакетів

Модель: 349-01595
Виробник: TeaVitall
163

У житті кожної людини були випадки, коли її переповнювали почуття, і серце прискорено билося. Приводом цьому міг прислужитися переляк, хвилювання, тривога, несподівана радісна звістка.
І той, хто веде малорухливий спосіб життя, і той, хто професійно займається спортом, створюють додаткове навантаження на серце.

Чайний напій TeaVitall Express Cardex — вірний помічник для піклування про серце. Він сприяє нормалізації тиску, зниженню рівня холестерину, зміцненню стінок судин. Чай Cardex допомагає не турбуватися через порушення серцевого ритму, захищати структуру й еластичність судин від вікових змін, поліпшити мозковий кровообіг і швидше вирішувати складні завдання, зазнавати менше нервово-емоційне збудження.

Практично всі інгредієнти TeaVitall Express Cardex зібрані вручну на Алтаї та скомпоновані так, що лікарська користь поєднується з ніжним смаком чайного напою.

Чай TeaVitall Express Cardex забезпечить правильну роботу серцево-судинної системи, що значно зміцнить ваше здоров'я та подарує довголіття.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці без сторонніх запахів та відносній вологості повітря не більше 70%.

Термін придатності 18 місяців з дати виготовлення.

Маса нетто: 45 г

Склад: каркаде (квітки), курильський чай (лист), пустирник серцевий (трава), звіробій звичайний (трава), глід криваво-червоний (плоди), солодка гола (корінь), полуниця (плоди), шипшина (плоди), календула (квітки), горобина чорноплідна (плоди).

Комплекс трав і плодів чайного напою TEAVITALL Express CARDEX сприятливо впливає на роботу серцево-судинної системи та сприяє зняттю напруги.

Каркаде має здатність знижувати рівень холестерину та збільшувати проникність стінок судин.

Пустирник чинить седативну, спазмолітичну та гіпотензивну дії.

Звіробій має седативну, болезаспокійливу і спазмолітичну властивості.

Глід нормалізує ритм серцевої діяльності.

Суниця, горобина та шипшина перешкоджає накопиченню в крові холестерину та відкладанню його на стінках судин, що знижує ймовірність утворення тромбів.

Спосіб застосування: залийте 1–2 чайних фільтр-пакета TeaVitall Cardex 200 мл гарячої води температурою 90⁰ C і дайте настоятися 7-9 хвилин.

Не має протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості компонентів.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів