Реєстрація

Чайний напій для чоловічого здоров'я TeaVitall Express Premier, 40 фільтр-пакетів

Модель: 369-01553
Виробник: TeaVitall
180

Чайні напої колекції TeaVitall Express створені за авторськими рецептами з компонентів, що мають особливу оздоровчу цінність. Колекція відкриває нові можливості чаювання, об'єднуючи найвищу якість цілющих рослин з простотою та зручністю використання пакетованих напоїв. Збалансовані формули розроблені з урахуванням взаємного впливу компонентів. А гармонійний смак і аромат дозволяють отримати від чаювання не тільки користь, але і задоволення.

Чайний напій Premier допомагає зберегти та відновити чоловіче здоров'я. Сприяє подоланню проблем віку, дає відчуття сили та впевненості. Завдячуючи пряним ноткам перцю, гвоздики та імбиру букет напою розкривається насиченим смаком і яскравим ароматом.

Спосіб приготування: залийте 1–2 чайних фільтр-пакета гарячою водою температурою близько 90° С і дайте настоятися 7–9 хвилин.

Залейте 1–2 чайных фильтр-пакета TeaVitall Premier 200 мл кипячёной воды температурой 90 °C, дайте настояться 7–9 минут. Можно употреблять как в горячем, так и в холодном виде.

Не принимать при индивидуальной непереносимости компонентов.

Перед применением проконсультироваться с врачом.

Зніт вузьколистий ферментований (лист), індійський чорний чай, зніт вузьколистий (лист), солодка гола (корінь), імбир (корінь), гвоздика (квітки), перець духмяний (плоди), маралів корінь.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів