Реєстрація

Чайний напій для боротьби зі втомою TeaVitall Express Bravo, 40 фільтр-пакетів

Модель: 370-01554
Виробник: TeaVitall
180

Чайні напої колекції TeaVitall Express створені за авторськими рецептами з компонентів, що мають особливу оздоровчу цінність. Колекція відкриває нові можливості чаювання, об'єднуючи найвищу якість цілющих рослин з простотою та зручністю використання пакетованих напоїв. Збалансовані формули розроблені з урахуванням взаємного впливу компонентів. А гармонійний смак і аромат дозволяють отримати від чаювання не тільки користь, але і задоволення.

Чайний напій Bravo заряджає бадьорістю, дає сили для насиченого й активного життя, повертає працездатність і гарний настрій. Завдяки ноткам запашного перцю та кардамону букет напою має яскравий смак і пробуджуючий аромат.

Спосіб приготування: залийте 1–2 чайних фільтр-пакета гарячою водою температурою близько 90° С і дайте настоятися 7–9 хвилин.

Залейте 1-2 чайных фильтр-пакета TeaVitall Bravo 200 мл кипячёной воды температурой 90⁰ C, дайте настояться 7-9 минут. Можно употреблять как в горячем, так и в холодном виде.

Не принимать при индивидуальной непереносимости компонентов.

Перед применением проконсультироваться с врачом.

Індійський чорний чай, китайський зелений чай, кардамон (плоди), маралів корінь, золотий корінь, перець духмяний (плоди), бодян (плоди).

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів