Реєстрація

Чайний напій антиоксидантний TeaVitall Express Breeze, 40 фільтр-пакетів

Модель: 373-01557
Виробник: TeaVitall
216

Чайні напої колекції TeaVitall Express створені за авторськими рецептами з компонентів, що мають особливу оздоровчу цінність. Колекція відкриває нові можливості чаювання, об'єднуючи найвищу якість цілющих рослин з простотою та зручністю використання пакетованих напоїв. Збалансовані формули розроблені з урахуванням взаємного впливу компонентів. А гармонійний смак і аромат дозволяють отримати від чаювання не тільки користь, але і задоволення.

Чайний напій Breeze захищає організм від шкідливого впливу навколишнього середовища та сприяє нейтралізації дії вільних радикалів. Підтримує імунітет, допомагає при сезонних застудах. В кожному ковтку напою відчувається свіжість трав'яних ароматів, смак солодки, тонка кислинка каркаде та трохи чутна нотка брусниці.

Спосіб приготування: залийте 1–2 чайних фільтр-пакета гарячою водою температурою близько 90° С і дайте настоятися 7–9 хвилин.

Залейте 1-2 фильтр-пакета горячей водой температурой около 90 °С и дайте настояться 7–9 минут.

Не принимать при индивидуальной непереносимости компонентов.

Перед применением проконсультироваться с врачом.

Курильский чай (лист), китайский зелений чай, сморо­дина чорна (лист), брусниця (лист), чорниця (пагони), каркаде (квітки), солодка гола (корінь).

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів