Реєстрація

Чайний антиоксидантний напій TeaVitall Express Breeze, 30 фільтр-пакетів

Модель: 350-01596
Виробник: TeaVitall
163

Робота поблизу зі промисловими виробництвами. Автомобільні вихлопи та міський пил. Довге перебування на сонці без сонцезахисних засобів. Куріння, зокрема і пасивне. Продукти харчування, «багаті» на консерванти. Стрес, як спосіб життя.

Для боротьби зі шкідливим впливом на організм був розроблений чайний напій для антиоксидантного захисту Breeze TeaVitall Express Breeze. Він створений спеціально за авторським рецептом з високоякісного зеленого китайського чаю, каркаде та курильського чаю з додаванням смородини та брусниці.

Усі рослини, що склали чайний напій TeaVitall Express Breeze, є природними антиоксидантами. Вони зростають в таких умовах середовища, що їм постійно доводиться виживати. Це наділяє їх винятковою властивістю — виробляти особливі захисні речовини.

Завдяки чаю TeaVitall Express Breeze можна не турбуватися про стан здоров'я організму, якщо проживаєте в екологічно неблагополучних районах. Чай допоможе рідше хворіти та швидше видужувати, менше піддаватися нападам алергії та відчувати себе на порядок краще.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці без сторонніх запахів та відносній вологості повітря не більше 70%.

Термін придатності 18 місяців з дати виготовлення.

Маса нетто: 45 г

Залийте 1–2 чайних фільтр-пакета TeaVitall Breeze 200 мл гарячої води температурою 90⁰ C і дайте настоятися 7-9 хвилин. Не має протипоказань, окрім індивідуальної непереносимості компонентів.

Склад: курильский чай (лист), зелений чай (лист), сморо¬дина чорна (лист), каркаде (квітки), брусниця (лист), чорниця (пагони), солодка гола (корінь).

Комплекс трав і плодів чайного напою TEAVITALL BREZEE сприяє захисту організму від вільних радикалів, відновлює здоров'я та допомагає підтримати гарне самопочуття.

Курильський чай надає бактерицидну, антиалергічну та противірусну дію.

Зелений чай у всьому світі цінується, як природне джерело антиоксидантів.

Чорна смородина сприяє виведенню токсичних речовин і уповільнює процеси старіння.

Каркаде містить антиоксиданти, які ефективно борються з передчасним старінням.

Брусниця сприяє омолодженню клітин тіла на молекулярному рівні і має антибактеріальну властивість.

Чорниця володіє високими антиоксидантними властивостями.

У смаку чайного напою кислинка каркаде та яскрава нота смородини закутані в хмару ніжного зеленого та курильського чаю.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів