Реєстрація

Базова ефірна олія Sharme Essential «Виноградна кісточка»

Модель: 194-02814
Виробник: Sharme-Essential
215

Олія виноградної кісточки використовувалася для краси й омолодження з незапам'ятних часів. Про це свідчать археологічні знахідки Давньої Греції та Риму. У Середньовіччі красуні широко застосовували цю олію у якості бази масок для волосся, які надають локонам блиску та шовковистості.

Найякіснішу олію отримують з кісточок винограду методом пресування. Вона багата на поліненасичені жирні кислоти й на антиоксиданти, що сповільнюють процеси старіння шкіри. А ресвератрол сприяє утворенню колагену й еластину.

Ефірні олії Sharme Essential активно застосовуються в ароматерапії та косметології та здатні впливати на настрій, підтримувати душевну рівновагу й оновлювати механізми саморегуляції всього організму.

  • У якості самостійного косметичного засобу: 5–10 мл олії нанести на шкіру, через 15 хвилин надлишки видалити серветкою.
  • Для масажу: 5–10 мл олії у якості основи. Збагатити обраними ефірними оліями. Можна використовувати для масажу у рівних пропорціях з іншою базовою олією. Наприклад, з олією солодкого мигдалю.
  • Для збагачення косметичних засобів: 10 крапель на 100 мл засобу.

Не має протипоказань до застосування.

Тільки для зовнішнього застосування! Берегти від вогню! Зберігати за температури не вище +15 °C у недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів.

100% натуральне олія виноградної кісточки.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів