Реєстрація

Базова ефірна олія Sharme Essential «Солодкий мигдаль»

Модель: 195-02815
Виробник: Sharme-Essential
258

З давнини мигдальну олію вважали цінним даром природи та застосовували для краси й оздоровлення. Сьогодні солодкий мигдаль спеціально вирощують для отримання олії. Найбільше таких плантацій у Північній Америці. Кращою вважається олія першого віджиму. Вона використовується за основу для лікувальних і косметичних засобів.

Олія солодкого мигдалю дуже корисна для шкіри —вона підвищує пружність, розгладжує дрібні зморшки, особливо навколо очей. Більш того, вона придатна для догляду й за ніжною шкірою повік і губ і навіть може використовуватися для зняття макіяжу й очищення обличчя. Ефективна для догляду за волоссям, бровами і віями, зміцнюючи та стимулюючи їх зростання.

Ефірні олії Sharme Essential активно застосовуються в ароматерапії та косметології та здатні впливати на настрій, підтримувати душевну рівновагу й оновлювати механізми саморегуляції всього організму.

100% натуральне олія солодкого мигдалю.

  • У якості самостійного косметичного засобу: 5–10 мл олії нанести на шкіру, через 15 хвилин надлишки видалити серветкою.
  • Для масажу: 5–10 мл олії у якості основи. Збагатити обраними ефірними оліями. Можна використовувати для масажу у рівних пропорціях з іншою базовою олією. Наприклад, з олією виноградної кісточки.
  • Для збагачення косметичних засобів: 10 крапель на 100 мл засобу.

Не має протипоказань до застосування.

Тільки для зовнішнього застосування! Берегти від вогню! Зберігати за температури не вище +15 °C у недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів