Реєстрація

БАД для підтримки жіночого здоров'я Welllab Indol Vita, 60 капсул

Модель: 394-07028
Виробник: Welllab
594

В упаковці: 60 капсул

З метою профілактики необхідно регулярно спостерігатися у мамолога і гінеколога, підтримувати фізичну активність, дотримуватися режиму дня, повноцінно харчуватися.

«ВЕЛЛАБ ІНДОЛ ВІТА» може стати важливою частиною раціону будь-якої жінки, яка піклується про своє здоров'я. Його активні компоненти сприяють корекції патологічних процесів в органах репродуктивної системи (молочній залозі, яєчниках, шийці матки), покращують детоксикаційну функцію печінки, опірність патогенним мікроорганізмам і загальне самопочуття.

Не містить гормонів, які можуть провокувати виникнення побічних ефектів і викликати звикання.

ВЛАСТИВОСТІ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ

Індоли — безпечні фітонутрієнти, які містяться в рослинах сімейства хрестоцвітних. Перевагою комплексу «ВЕЛЛАБ ІНДОЛ ВІТА» є те, що в ньому присутні індоли в двох формах — індол-3-карбінолу (I3C) і його похідної сполуки дііндолілметану (DIM), за рахунок чого забезпечується синергетичний ефект.

Індол-3-карбінол і дііндолілметан допомагають попередити патологічне перетворення жіночого статевого гормону естрогену, сприяють уповільненню розростання тканин молочної залози і ендометрія, знижують активність розмноження клітин, заражених вірусом папіломи.

Розторопша, чага опомагають підтримувати детоксикаційну функцію печінки, сприяють очищенню організму від токсинів і канцерогенів. Адже порушення роботи печінки безпосередньо пов'язані з гормональним дисбалансом.

Ресвератрол і зелений чай — природні антиоксиданти, які допомагають деактивувати вільні радикали, перш ніж вони встигнуть завдати шкоди клітинам. Крім того, ресвератрол сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові в органах і тканинах, що важливо для зменшення симптомів мастопатії.

Борова матка допомагає зменшити інтенсивність запальних процесів в сечостатевій системі.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ?

  • У складі комплексної терапії мастопатії, міоми матки, ендометріозу*.
  • У складі комплексної терапії папіломавірусних інфекцій*.
  • Для зменшення передменструального синдрому та симптомів менопаузи.
  • При передчасних ознаках старіння шкіри.

* Спільно з іншими рекомендаціями лікаря.

БІОЛОГІЧНО АКТИВНА ДОБАВКА ДО ЇЖІ.

НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ.

СКЛАД: чаги гриба екстракт, матки борової екстракт, індол-3-карбінол, дііндолметан, епігаллокатехін галлат (зеленого чаю екстракт), розторопші екстракт (силімарин), ресвератрол.

Допоміжні речовини: лактоза, капсула тверда желатинова, гліцерин, тальк, кальцію стеарат.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: біологічно активна добавка до їжі рекомендується в якості джерела індол-3-карбінолу, флаволігнанів в перерахунку на силімарин, ресвератрола.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Тривалість прийому - 1 місяць. Курс прийому можна повторити при необхідності.

ПРИЙОМ 2 КАПСУЛИ ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НАДХОДЖЕННЯ:

Найменування показника

мг

% від АРС1

Індол-3-карбінол

50

100

Флаволігнани в перерахунку на силімарин

15

50

Ресвератрол

20

67

1 АРС — адекватний рівень добового споживання згідно з додатком 5 єдиних санітарно-епідеміологічних та гігієнічних вимог до товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному нагляду (контролю) ЄАЕС..

ПРОТИПОКАЗАННЯ: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність і годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ºС і відносній вологості повітря не більше 60 %.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІІ: 2 роки.

ВИРОБНИК: ТОВ «Сибфармконтракт», Росія, 634034, м.Томськ, вул. Нахімова 8, будова 11.

Свідоцтво про державну реєстрацію № AM.01.06.01.003.R.000049.03.21 від 29.03.2021.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів