Реєстрація

Заспокійливий розчинний напій для зміцнення нервової системи Healthberry Dream, 14 саше

Модель: 415-01404
Виробник: Healthberry
220

У сучасних реаліях організм практично у будь-якій ситуації може бути схильний до стресу: у заторі, у громадському транспорті, на навчанні, на роботі, навіть вдома – домашні справи, турбота про дітей або батьків… Нервова система напружена, що може негативно позначитися на всьому організмі у цілому і навіть стати причиною деяких хвороб.

Сьогоднішня медицина тісно пов'язує стрес і хвороби, називаючи це психосоматикою. І настійно радять мінімізувати стрес у житті та більше відпочивати, розслаблятися та берегти нерви. Саме ці функції має заспокійливий розчинний напій DREAM. Він допомагає розслабити нерви, поратися з перевтомою, безсонням і відновити сили.

Унікальний комплекс «Трімарін» у складі напою служить джерелом легкозасвоюваних вітамінів, мінералів і незамінних амінокислот. «Трімарін» забезпечує клітини всіма необхідними елементами, допомагає посилювати імунний захист. Завдяки повноцінному синтезу комплексу з натуральними екстрактами у напої, системи організму працюють без збоїв, що сприяє продовженню життя та забезпечує здорове довголіття.

Вміст пакету висипати у 150–200 мл теплої чи холодної води, перемішати до повного розчинення, настояти 2–3 хвилини та ще раз ретельно перемішати.

Екстракти: хмелю, пустирника, ромашки, звіробою, м'яти, ожини, малини, обліпихи, висівок; комплекс «Трімарін»: ДНК низькомолекулярна молочка лососевих риб, олігосахарид хітозану, альгінати й амінокислоти бурих водоростей; фруктоза; підсолоджувач натуральний стевіозид; винна кислота; аскорбінова кислота; бурштинова кислота; пектин цитрусовий; волокна харчові натуральні; барвник натуральний антоціан оболонок червоного винограду;

Малина нормалізує артеріальний тиск і серцевий ритм, зміцнює нервову систему.

Шишки хмелю — сильні природні релаксанти, знімають дратівливість, відновлюють сили при нервовому виснаженні.

Пустирник — природне заспокійливе, надає розслабляючу дію, знижує збудливість нервової системи, підвищує стійкість до стресів, нормалізує сон.

Харчова цінність у 100 г розчинного напою:

  • білки — 1,5 г,
  • вуглеводи — 74,2 г.

Енергетична цінність:

  • у 100 г розчинного напою — 296,1 ккал,
  • в 1 пакетику (6 г) розчинного напою — 17,7 ккал.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів