Реєстрація

Тонізуючий розчинний напій для бадьорості та відновлення сил Healthberry Tonus, 14 саше

Модель: 414-01403
Виробник: Healthberry
220

Наш організм подібний до батарейки – щоб він працював безперебійно, йому необхідний не тільки відпочинок, а й хороший заряд. Деякі рятуються кавою, деякі енергетиками, хтось ще куштує інші підбадьорливі засоби. Але є один напій, який точно та безпечно для організму має адаптогенні та загальнозміцнюючі властивості – це Healthberry Tonus. Він надає виражену психостимулюючу дію, яка сприяє підтримці тонусу у періоди підвищених навантажень на організм.

Ніяких небезпечних для організму компонентів у ньому немає — у складі тільки екстракт обліпихи, лимонника та інших природних енергетиків у сукупності з сучасним комплексом «Трімарін».

Унікальний комплекс «Трімарін» у складі напою служить джерелом легкозасвоюваних вітамінів, мінералів і незамінних амінокислот. «Трімарін» забезпечує клітини всіма необхідними елементами, допомагає посилювати імунний захист. Завдяки повноцінному синтезу комплексу з натуральними екстрактами у напої, системи організму працюють без збоїв, що сприяє продовженню життя та забезпечує здорове довголіття.

Вміст пакету висипати у 150–200 мл теплої чи холодної води, перемішати до повного розчинення, настояти 2–3 хвилини та ще раз ретельно перемішати. 

Екстракти обліпихи, лимонника, золотого кореня, маралів кореня, елеутерококу, висівок; комплекс «Трімарін»: ДНК низькомолекулярна молочка лососевих риб, олігосахарид хітозану, альгінати й амінокислоти бурих водоростей; фруктоза; підсолоджувач натуральний стевіозид; винна кислота; аскорбінова кислота; бурштинова кислота; пектин цитрусовий; волокна харчові натуральні; барвник натуральний: бета-каротин;

Ягоди обліпихи — це справжній тонізуючий вітамінний коктейль, що забезпечує активність і допомагає швидко відновитися після хвороб.

Лимонник китайский у китайській народній медицині, за значущостю, лимонник займає друге місце після женьшеню. Він ефективно відновлює життєву енергію, підвищує загальний тонус організму.

Харчова цінність у 100 г розчинного напою:

  • білки — 1,3 г,
  • вуглеводи — 78,7 г.

Енергетична цінність:

  • у 100 г розчинного напою — 312,2 ккал,
  • в 1 пакетику (6 г) розчинного напою — 18,7 ккал.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів