Реєстрація

Швабра з центрифугою AQUAmatic TURBO

Модель: 250-02117
Виробник: Aquamatic
2 333

Забудьте про всі труднощі прибирання, з унікальною системою AQUAmatic TURBO вони всі залишаться у минулому. Швабра добереться до найважкодоступніших місць і обігне будь-які перешкоди. «Голова» швабри крутиться на 360 градусів і кріпиться до руків'я рухомим шарніром, що робить девайс по-справжньому всепроникним.

Центрифуга та пристрій для полоскання, керовані ножною педаллю, зроблять чорну роботу по віджиму насадки за вас. Ви легко зможете виполоскати весь бруд із насадки та віджати «кіски» практично насухо, що важливо для поверхонь, що вимагають дбайливого відношення, та максимальної ефективності мікроволокна.

Центрифуга обертається на швидкості до 2500 оборотів на хвилину, а значить швабра буде готова до роботи за лічені секунди. Вражаючи своєю гігроскопічністю насадки моментально зберуть воду разом зі забрудненнями та до блиску відітруть будь-які поверхні без допомоги побутової хімії.

До набору входять насадки трьох різних кольорів, що забезпечує зонування прибирання. Ви не занесете бруд зі санвузла чи передпокоїв до спальні чи дитячої. Для «найстерильніших» приміщень призначена біла насадка, для звичайних — зелена, для тих що швидко забруднюються — синя.

З AQUAmatic TURBO ви до ідеалу відмиєте не лише підлогу, але і стіни, стелю, двері та кахель.

Відро з системою подвійного обертання, швабра радіальна, що складається з восьмикутної платформи і ручки з 2 частин, три змінних насадки з ультратонкого розсіченого мікроволокна.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів