Реєстрація

Очищуючий розчинний напій для здорової мікрофлори Healthberry Detox, 14 саше

Модель: 412-01401
Виробник: Healthberry
220

Безліч продуктів, які ми сьогодні купуємо у магазинах, можуть бути неякісно очищені, оброблені чи упаковані. Атмосферні викиди у повітря, нефільтрована вода й інші щоденні проблеми, з якими ми стикаємося, послаблюють організм. Таким чином, людина наражається на ризик нехай і невеликого, та зараження шкідливими речовинами та токсинами.

Фахівці рекомендують час від часу проводити очищення організму для виведення токсичних і баластних речовин. Спеціально для цього був розроблений очищуючий розчинний напій DETOX.  

Унікальний комплекс «Трімарін» у складі напою служить джерелом легкозасвоюваних вітамінів, мінералів і незамінних амінокислот. «Трімарін» забезпечує клітини всіма необхідними елементами, підсилює імунний захист, перешкоджаючи розвитку різних захворювань. Завдяки повноцінному синтезу комплексу з натуральними екстрактами у напої, системи організму працюють без збоїв, що сприяє продовженню життя та забезпечує здорове довголіття.

Вміст пакету висипати у 150–200 мл теплої чи холодної води, перемішати до повного розчинення, настояти 2–3 хвилини та ще раз ретельно перемішати.

Екстракти: аґрусу індійського (амли), алое, імбиру, левзеї, звіробою, чебрецю, зеленого чаю, обліпихи, висівок, солянки; комплекс «Трімарін»: ДНК низькомолекулярна молочка лососевих риб, олігосахарид хітозану, альгінати й амінокислоти бурих водоростей; фруктоза; підсолоджувач натуральний стевіозид; винна кислота; аскорбінова кислота; бурштинова кислота; пектин цитрусовий; волокна харчові натуральні; барвники натуральні: хлорофілін, куркумін;

Аґрус Амла – ягоди індійського аґрусу є природним антиоксидантом, який сприяє виведенню з організму шлаків і токсинів, активно очищаючи кров.

Сік алое вера – тисячоліттями використовується у якості природного антиоксиданту, сприяючи виведенню з організму токсинів і шлаків, відновленню мікрофлори кишківника, поліпшенню кровообігу, а також має сечогінний і послаблюючий ефект.

Екстракт солянки – застосовується у медицині як гепатопротектор - речовина, яка перешкоджає руйнуванню клітинних мембран і стимулює регенерацію гепатоцитів, тим самим позитивно впливаючи на функції печінки, відновлює клітини печінки, перешкоджає утворенню каменів у жовчному міхурі, нормалізує рівень холестерину та цукру у крові.

У якості підсолоджувача використовується стевія.

Харчова цінність у 100 г розчинного напою:

  • білки — 1,3 г,
  • вуглеводи — 81,5 г.

Енергетична цінність:

  • у 100 г розчинного напою — 323,2 ккал,
  • в 1 пакетику (6 г) розчинного напою — 19,48 ккал.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів