Реєстрація

Імуностимулюючий розчинний напій для підтримки здоров'я Healthberry Immunity, 14 саше

Модель: 413-01402
Виробник: Healthberry
264

Існує багато різних вітамінних комплексів, спрямованих на підтримку імунітету. Серед цієї безлічі складно вибрати той, який би поєднував у собі і максимальну ефективність, і відповідний склад, і невисоку вартість.

Зібравши всі необхідні критерії для правильної підтримки імунітету, був розроблений розчинний напій IMMUNITY. Ретельно відібраний склад з екстрактів ягід, линг жи й інших активних компонентів у поєднанні з комплексом «Трімарін» допомагає протистояти агресії бактерій, вірусів, грибків, паразитів й інших найпростіших шкідливих мікроорганізмів.

Унікальний комплекс «Трімарін» у складі напою служить джерелом легкозасвоюваних вітамінів, мінералів і незамінних амінокислот. «Трімарін» забезпечує клітини всіма необхідними елементами, допомагає посилювати підсилює імунний захист, перешкоджаючи розвитку різних захворювань. Завдяки повноцінному синтезу комплексу з натуральними екстрактами у напої, системи організму працюють без збоїв, що сприяє продовженню життя та забезпечує здорове довголіття.

Вміст пакету висипати у 150–200 мл теплої чи холодної води, перемішати до повного розчинення, настояти 2–3 хвилини та ще раз ретельно перемішати.

Екстракти: чорної смородини, линг жи (гриб), ехінацеї, обліпихи, аронії, солодки; комплекс «Трімарін»: ДНК низькомолекулярна молочка лососевих риб, олігосахарид хітозану, альгінати й амінокислоти бурих водоростей; фруктоза; підсолоджувач натуральний стевіозід; винна кислота; аскорбінова кислота; бурштинова кислота; пектин цитрусовий; волокна харчові натуральні; барвники натуральні: буряковий барвник, антоціан оболонок червоного винограду.

Чорна смородина є природним джерелом вітаміну С, фітонцидів і флавоноїдів – це натуральні біостимулятори імунної системи, що допомагають організму ефективно впоратися з вірусами

Лінг-ши — «гриб безсмертя». У традиційній китайській медицині йому привласнена «вища» категорія з точки зору широти дії та відсутності побічних ефектів. Полісахариди й ергостерини, що входять до хімічного складу гриба, разом надають стимулюючу дію природним імунним функціям організму на клітинному рівні. Лінг-ши вважається одночасно тонізуючим і адаптогенним препаратом. Як тонізуючий засіб він зміцнює сили організму, а у якості адаптогена допомагає пристосуватися до стресу.

Харчова цінність у 100 г розчинного напою:

  • білки — 1,1 г,
  • вуглеводи — 75,82 г.

Енергетична цінність:

  • у 100 г розчинного напою — 301,2 ккал,
  • в 1 пакетику (6 г) розчинного напою — 18,1 ккал.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів