Реєстрація

Авторушник для вологого прибирання AUTO S16

Модель: 177-08070
Виробник: Green Fiber
809
Колір

В автомобілі ми проводимо досить багато часу. Підтримувати його у чистоті  – природне бажання автошанувальника. Перетворити догляд за автомобілем у легкий, приємний і економічний процес допоможе великий авторушник для вологого прибирання. Завдяки своїм екстравбираючим властивостям, він чудово збирає зайву рідину і забруднення, дозволяючи швидко висушити поверхню. Відмінно підходить для якісної мийки кузова. Подовжений голчастий ворс рушника допоможе зібрати найдрібніші частинки пилу і бруду з важкодоступних місць, не залишаючи при цьому слідів, розводів і подряпин. Підходить для дзеркал, пластикових, хромованих і лакованих поверхонь зовні і всередині автомобіля. Після застосування авторушник доцільно вимити в теплій воді, для усунення сильних забруднень використовуйте екологічне мило Biotrim.

Властивості продукту за 10-бальною шкалою на підставі 3 основних характеристик, де 10 - це найвищий показник.
Вбираність — 7
Полірування — 1
Очищення — 8

У серії AUTO представлені очищаючі, вбираючі та поліруючі файбери для повноцінного догляду за автомобілем. За їх допомогою ви зможете провести прибирання кузова і салону без застосування хімічних засобів. Не дряпають поверхні, не залишають ворсинок і розводів. Файбери зручно тримати в бардачку, щоб в будь-який момент швидко зробити ваш автомобіль чистим і доглянутим.

Файбери серії Green Fiber AUTO

  • Екологічні та безпечні: не вимагають застосування додаткових миючих засобів.
  • Технологічні: в основі всіх файберів унікальне волокно UpPoly, розроблене за японською технологією.
  • Довговічні: відрізняються підвищеною зносостійкістю і довго не втрачають привабливого зовнішнього вигляду. Термін їх експлуатації - 2 роки.
  • Економічні: економлять гроші, час і ваші зусилля.
  • Функціональні: великий асортимент засобів для різних цілей. Популярні позиції є відразу в декількох кольорах

80% поліестер, 20% поліамід

Використовувати для вологого прибирання. Не прасувати, не сушити на батареї.

Доставка:

  • Нова пошта.

Оплата:

  • Оплата на карту.
Написати відгук
Погано Добре
Топ продажів